Vážení zákazníci, aby tento e-shop mohl řádně fungovat, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje. Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je B LUX s.r.o., IČO: 64827798, se sídlem Tyršova 169, Polička 572 01

 

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely: 

 

  •          Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací. 
  •          Pro odeslání objednávky a zajištění efektivního vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu.
  •          Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu trvání záruční doby.
  •          Zasílání newsletteru a obchodních nabídek. Abychom vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat.
  •          Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu. Těmito zpracovateli jsou: Google. Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.

 

                                                                                                                                                      V Poličce dne 12. 5. 2018